Pedagogický sbor

Na škole pracuje 21 pedagogických pracovníků, z  toho 4 muži, 2 vychovatelelé pro ŠD a ŠK. Ve škole působí výchovná poradkyně, metodik prevence sociálně patologických jevů. Sbor je věkově pestrý od mladých spolupracovníků až po zkušené pedagogy. Škola zaměstnává  sedm pedagogických asistentek a šest nepedagogických pracovníků.

Všichni pedagogičtí pracovníci rozšiřují své znalosti a praktické dovednosti formou kurzů, školení a seminářů. Prioritními oblastmi školy je i práce s výpočetní a komunikační technikou. Cílem je rutinní práce na počítači, komunikace prostřednictvím elektronické pošty a využívání výpočetní, komunikační a prezenční techniky ve vhodných případech i ve výuce žáků. Pedagogický sbor je schopen týmové práce, vzájemně vstřícné komunikace a spolupráce. Klima škola je příznivé, vládnou partnerské vztahy.

V budoucnu bychom chtěli zajistit školního psychologa.

Vyučující - 1. stupeň

1.A třída Mgr. Hana Legierská, Markéta Puigová - školní asistentka, Marcela Štefková - zdravotní asistentka
2.A třída Mgr. Klára Slípková
2.B třída Mgr. et. Mgr. Karin Halfarová , Lenka Matejas - zdravotní asistentka