• tel. +420 596 237 045  mob. 602 522 146  email: zs-skrobalkova@seznam.cz

Milí rodiče,
rádi bychom Vás informovali o uzavření školy, které vzejde v platnost od 14.10. -1.11.2020
Žáci mají nařízenou povinnou distanční výuku. Rodiče a žáci komunikují s třídními učiteli.
Úkoly pro I. stupeň se budou předávat vždy v PONDĚLÍ dle dohodnutý čas s třídními učiteli.
Úkoly pro II. stupeň se budou předávat vždy ve STŘEDU dle dohodnutý čas s třídními učiteli.
Žáci II. stupně komunikují přes FB přes školní- třídní skupinky, kde budou nahrávány úkoly.
Tento stav platí do pátku 23.10.2020.
Od pondělí 26.10.2020 mají žáci podzimní prázdniny, pokud se nic nezmění, nastoupí žáci zpět do školy 2.11.2020.
Děkujeme za spolupráci!
Vážení rodiče,
vzhledem k epidemiologické situaci je s účinností od zítřka (10. 9. 2020) opět povinné nošení roušek ve vnitřních prostorách, tedy i ve škole. Prosíme, abyste své děti vybavili rouškami minimálně ve dvou kusech a sáčkem na jejich odložení. Zakrývání úst a nosu se vztahuje na všechny prostory školy. Ve třídě v době výuky roušky nasazené být nemusí.
Podmínky vstupu do školy pro zákonné zástupce žáků.

Vážení zákonní zástupci,

vzhledem k aktuální epidemické situaci Vás žádáme, abyste do budovy školy vstupovali pouze s rouškou.

Děkujeme za pochopení.

Přístupnost webových stránek